Spolupracujeme s:

Znak Města Skutče. Město Skuteč

Logo společnosti Člověk v tísni.

Příběhy bezpráví

Studentské volby

Logo Židovského muzea v Praze. Putovní výstavy
Světluška - sbírkové dny Světluška
Každý rok pořádáme sbírku pro Život dětem, o.p.s., pomáhejte s námi :-)

Život dětem o.p.s.

Srdíčkové dny
Logo projektu Ekoškola. Ekoškola

Prostředky z EU

Čerpáme z EU prostředky na zkvalitnění a modernizaci výuky.Čerpáme peníze z Evropské unie na zkvalitňování a modernizaci výuky

Jak pomohla EU a ESF naší obci  OP Zaměstnanost.

Prohlášení o přístupnosti

Tvůrce těchto internetových stránek (Galileo Corporation s.r.o.) prohlašuje, že byly vytvořeny s ohledem na dnes dostupné metodiky zabývající se přístupností na webu (Best practices - Pravidla pro tvorbu přístupného webu - tato metodika vhodně kombinuje ostatní známé celky pravidel - Blind Friendly Web a WCAG 1.0). Uživatelům nejsou tedy záměrně kladeny žádné překážky, které by mohly prohlížení stránek znesnadnit. Pokud i přesto na takovouto překážku narazíte, kontaktujte nás a my se ji pokusíme odstranit.

Struktura informací na stránkách byla vytvořena podle specifikace W3C HTML 4.01 Transitional a vizuálně naformátována kaskádovými styly (CSS 2.1) - vzhled stránek a jejich funkčnost jsou podřízeny možnostem handicapovaných uživatelů. Dodržení výše zmíněných norem by mělo zajistit správné zobrazení obsahu stránek ve většině dnes používaných prohlížečů a na většině zobrazovacích zařízení.

Forma uveřejňovaných informací je v souladu s vyhláškou č. 64/2008 Sb., o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti), a splňuje všechna pravidla uveřejněná v příloze této vyhlášky.

Navigace a pomocné navigační prvky

Pro důležité navigační prvky tohoto webu jsou použity následující klávesové zkratky (tzv. accesskeys):

[alt + 0]Prohlášení o přístupnosti
[alt + 1]Úvodní stránka
[alt + 2]Mapa webu

Kombinace kláves [alt + kláv. zkratka] se používá v prostředí prohlížeče Internet Explorer a Firefox verze 1.X. Ve firefoxu verze 2.X je kombinace pro zkratkové klávesy [shift + alt + kláv. zkratka]. Prohlížeč Opera má kombinaci kláves [shift + esc] a poté zkrat. klávesu. V jiných prohlížečích či na jiných platformách se může lišit.

Výjimky

Jako doplňující informace mohou být ve stránkách umístěny galerie fotografií, ve kterých zlepšujeme komfort uživatelů otevíráním plných velikostí fotografií do nových oken javascriptem (pričemž funkčnost je pro uživatele bez javascriptu zajištěna standardním odkazem). Další specialitou některých prezentací mohou být také panoramatické fotografie, které však pro prohlížení vyžadují některý z pluginů JRE nebo Quicktime nebo Flash.

Kontakt na technického správce webu

Galileo Corporation s.r.o.
Březenecká 4808