Další charitativní akce primy: mobily pro gorily!

Typ: náš tip
V Africe ročně umírají gorily kvůli těžbě vzácných kovů, které se používají při výrobě nových telefonů, ty se ale dají recyklovat. Ruku na srdce, kolikátý mobilní telefon vlastníte a kolik jste jich zrecyklovali?

My, žáci primy, třídy 1.A8 jsme nyní nejmladšími žáky naší školy. I my si ale přejeme, aby se lidem i zvířatům na světě dařilo dobře. Kluka z naší třídy Cyrila Doležala napadlo, že bychom mohli uspořádat sbírku starých mobilů na pomoc při záchraně nížinných goril. Spolu s našimi učiteli jsme tuto akci zahájili nejprve sbírkou mobilů v naší třídě.

Rádi bychom oslovili nejen spolužáky z ostatních tříd, ale i rodiče a občany našeho města. Pokud tedy máte doma nepotřebný mobil, který již ničemu neslouží, doneste nám jej do školy. Pomůžete tím dobré věci.

(Žáci 1.A8)

Vytvořeno: 8. 4. 2019