Beseda pro žáky BP na téma profesní orientace u Policie ČR

Kdy: 27. 4. 2018 9:00

Kde: GSŘMR Skuteč

Beseda se zástupci PČR.

Dne 27. dubna 2018 od 9 h proběhla beseda se zaměřením na profesní orientaci služebního poměru u Policie ČR.

Typ akce: ostatní (školení)

Za Územní odbor Policie ČR v Chrudimi se zúčastní besedy tiskový mluvčí por. Mgr. Jiří Tesař a pracovnice personálního odboru Jaroslava Hlušičková. Beseda byla zaměřena na podmínky a průběh přijímacího řízení do služebního poměru PČR a byla připravena pro žáky 3.BP a 4.BP Gymnázia Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči.

Paní Jaroslava Hlušičková detailně uvedla celý průběh přijímacího řízení a podmínky pro přijetí. Uvedla možnosti další profesionální kariéry při vstupu k Policii ČR a možnosti dalšího vzdělávání v průběhu služebního poměru.

Po ukončení přednášky následovala beseda ve formě diskuse a otázek k jednotlivým bodům o které měli žáci zájem. Beseda přinesla důležité informace pro ty žáky, kteří budou mít zájem o přijetí k PČR.

Mgr. Petr Klimeš

GSŘMR Skuteč, V. Nováka, Skuteč, 53973