Divadelní expedice Budyšín

Ve středu 9. října 2018 se 18 studentů z gymnázia i BP vydalo na divadelní expedici do německého Budyšína.

Datum konání: 9. 10. 2018 začátek od 07:00

Místo konání: Budyšín, Sasko, Pardubice

Typ akce: divadlo - ostatní

Organizátor: Goethe Zentrum

BUDYŠÍN

Dne 9. 10. 2018 se skupina žáků a učitelů našeho gymnázia zúčastnila divadelního zájezdu do německého Budyšína (Bautzen). Akci každoročně organizuje pardubické Goethe-Zentrum. Skládá se ze dvou pravidelných aktivit: návštěvy divadelního představení (letos šlo o hru Holzers Peepshow, která reflektuje odcizení moderního člověka) a tzv. Stadtrallye, soutěže v ulicích města, během které si studenti mohou své teoretické školní znalosti ověřit v praxi. Letos nám přálo i počasí, a tak jsme si výlet do Německa skutečně užili.

Mgr. Martina Jüthnerová

O tomto zájezdu si můžete přečíst také v říjnovém čísle studentského časopisu oktávy.

Vytvořeno: 9. 10. 2018
Poslední aktualizace: 2. 11. 2018 21:16