Spolupracujeme s:

Znak Města Skutče. Město Skuteč

Logo společnosti Člověk v tísni.

Příběhy bezpráví

Studentské volby

Logo Židovského muzea v Praze. Putovní výstavy
Světluška - sbírkové dny Světluška
Každý rok pořádáme sbírku pro Život dětem, o.p.s., pomáhejte s námi :-)

Život dětem o.p.s.

Srdíčkové dny
Logo projektu Ekoškola. Ekoškola

Prostředky z EU

Čerpáme z EU prostředky na zkvalitnění a modernizaci výuky.Čerpáme peníze z Evropské unie na zkvalitňování a modernizaci výuky

Jak pomohla EU a ESF naší obci  OP Zaměstnanost.

CELKEM: 193335

Krajská soutěž v grafických disciplínách v psaní na klávesnici

Typ: ostatní
Dne 28. března se žáci naší školy zúčastnili krajské soutěže v grafických disciplínách v psaní na klávesnici, která se konala na SOŠ cestovního ruchu v Pardubicích.

Nejlepšího výsledku dosáhl Jonáš Jirovský, který skončil čtvrtý, a pouhé dvě chyby ho dělily od třetího místa. To je velké zlepšení oproti loňskému osmému místu. Výkon 315 čistých úhozů za minutu je velice dobrým výsledkem!

Dalším žákem byl Dominik Hladký, který obsadil konečné 9. místo, což k jeho první účasti na soutěži je také velice dobrým výsledkem.

Třetím zástupcem byla Aneta Kalinová, která obsadila 15. místo, a i to v konkurenci obchodních škol je dobrý výkon.

Příští školní rok by se měla krajská soutěž konat u nás ve škole, což naskýtá současným i možným budoucím studentům se zúčastnit této velice zajímavé dovednostní soutěže a ještě vylepšit dosažené výsledky.

Vytvořeno: 4. 4. 2017
Poslední aktualizace: 21. 4. 2017 23:04