Krajské kolo Mistrovství v grafických předmětech

Dne 26. března 2019 se konalo v Chocni krajské kolo v grafických předmětech. Z naší školy se zúčastnili žáci Jonáš Jirovský, Dominik Hladký a Jiří Stehno. Konkurence v počtu škol i předvedené výkony soutěžících byly lepší než v posledním roce. Proto je velice příjemným překvapením, že Jonášovi Jirovskému se podařilo s výkonem 378 čistých úhozů za minutu v desetiminutovém opisu obsadit první místo, kterým si zajistil účast na Mistrovství ČR, jež se bude konat v květnu v Ostravě.

Je to pěkná odměna za jeho pětiletou účast, po kterou se této soutěži věnuje, i s ohledem na jeho loňskou diskvalifikaci z důvodu velkého množství chyb.

Věříme, že se mu podaří podat na republikové soutěži podobně dobrý výkon, i když v konkurenci především obchodních škol z celé republiky to nebude mít lehké.

Dobrého výsledku dosáhl i Dominik Hladký, který s výsledkem 259 čistých úhozů zaznamenal velký výkonnostní posun za poslední rok, který mu stačil ke konečnému 10. místu.

Děkujeme všem soutěžícím za účast a Jonášovi hodně štěstí v Ostravě!

Datum vložení: 8. 4. 2019 20:16
Datum poslední aktualizace: 8. 4. 2019 21:38