Další Cambridge certifikát pro studenta oktávy a výhody těchto zkoušek

Úspěšně složit maturitní zkoušku z Aj je pro studenta osmiletého gymnázia samozřejmostí, ale investovat do své budoucnosti a získat certifikát o několik úrovní vyšší je výzva pro každého.

Petr Štikar z oktávy složil jednu z Cambridgeských jazykových zkoušek (CAE)  a získal certifikat potvrzujcí úroveň C1 v anglickém jazyce.

Petrovi srdečně gratulujeme!

Doufáme, že budou i nadále přibývat studenti, kteří přijmou podobnou výzvu a přihlásí se na Cambridge zkoušky. Protože každý si může říci: Umím anglicky... Ale ne každý má certifikát od Cambridge English, který to potvrdí.

JAKÉ JSOU VÝHODY CAMBRIDGE ZKOUŠEK:

Úspěšným složením zkoušek a získáním mezinárodně uznávaného certifikátu získáte plnohodnotný doklad Vaší jazykové úrovně s časově neomezenou platností, který Vám otevírá budoucnost při vzdělání, práci i běžném životě.

Zkoušky Cambridge English uznává více než 20 000 organizací na celém světě: zaměstnavatelé, vysoké školy a státní instituce.

S certifikátem Cambridge English máte otevřené dveře na nejlepší vysoké školy na světě:

100% univerzit ve Velké Británii, Irsku, Novém Zélandu a Austrálii uznává zkoušku C1 Advanced (CAE) jako potvrzení úrovně angličtiny potřebnou pro přijetí ke studiu.
V České republice dávají vysoké školy u přijímacího řízení body navíc, pokud předložíte certifikát úrovně B2 First a vyšší, anebo dostanete úplné osvobození z přijímacích zkoušek z angličtiny. Získání 140 bodů na Cambridge English Scale (např. získání certifikátu B1 Preliminary), umožňuje osvobození od zkoušky z cizího jazyka v profilové části maturitní zkoušky.
Certifikáty Cambridge English zvyšují vaše šance na lepší zaměstnání v České republice a v zahraničí. Na základě průzkumu veřejného mínění, které provedl institut Kantar Millward Brown v reprezentativní skupině středních a velkých firem v České republice v září 2016, si zaměstnavatelé cení právě certifikáty Cambridge English.

Uznatelnost Cambidge zkoušek na VŠ.

uznatelnost-zkousek.pdf
Datum vložení: 10. 3. 2019 16:46