Evropa ve škole 2016 – krajské kolo

Mezinárodní soutěžní výtvarný a literární projekt Evropa ve škole představuje úspěšnou formu vzdělávání a výchovy k evropskému myšlení.
Je určen dětem a mladým lidem od 5 do 21 let ze všech typů škol (včetně mateřských a uměleckých) a školských zařízení.
Projekt je organizován nepřetržitě od roku 1953 ve 33 zemích, nejdříve pod názvem Den evropských škol, poté Evropa ve škole.
(z oficiálních stránek projektu)

Krajské kolo soutěže – vyhodnocení 17. března 2016.

II. KATEGORIE /12-14 let/

1. místo: Jana Sekerešová (kvarta)

2. místo: Magdaléna Vodvárková (tercie)

Oceněná práce Magdy Vodvárkové byla zveřejněna na stránkách Asociace češtinářů jako "zdařilá žákovská práce". Takže si ji zde můžete přečíst :-)

III. KATEGORIE /15-17 let

Čestné uznání: Kristýna Jirásková (sexta)

Krajského kola soutěže Evropa ve škole 2016 se v literární části zúčastnilo 29 prací od žáků ze 3 ZŠ, 1 SŠ a 4 GY.

Výsledková listina nejlepších literárních a výtvarných prací v Pardubickém kraji.

diplom KJ

Datum vložení: 7. 12. 2016 19:58