KOMIKSY MĚNÍ SVĚT 2016

Petra Malinská, Involuce

Varianty (vzdělávací program společnosti Člověk v tísni o.p.s.) vyhlásily na začátku letošního školního roku 6. ročník komiksové soutěže Bohouš a Dáša mění svět pro žáky základních a středních škol ku příležitosti oslavy 10. narozenin těchto dvou komiksových postav.

Cílem soutěže bylo přimět žáky přemýšlet o světě, ve kterém žijí, kam tento svět směřuje
a jak se mění. Žáci se měli pokusit ztvárnit představu světa, který tu bude za deset let. Bude se nám v takovém světě žít lépe? Jak bude vypadat…? To jsou otázky, které si položily i naše dvě žákyně – Jana Voldánová ze 3. BP a Petra Malinská ze sexty, které se soutěže zúčastnily. Oběma bychom rádi poděkovali za jejich snahu a kreativitu! Děvčata již svůj úkol splnila a nyní je řada na vás.

Petra Malinská postoupila se svým komiksem Involuce do užšího kola a nyní ji můžete podpořit svým hlasem v rámci diváckého hlasování a posunout ji tak
v soutěži. Hlasovat můžete zde: http://www.respektneboli.eu/zaci-a-studenti/soutez

Díky za váš klik… :-)

Datum vložení: 7. 12. 2016 20:19