Podpora z EU

Čerpáme peníze z Evropské unie na zkvalitňování a modernizaci výuky
Čerpáme z EU prostředky na zkvalitnění a modernizaci výuky.

Jak pomohli EU a ESF naší obci  OP Zaměstnanost.

CELKEM: 201094

Recitační soutěž Wolkrův Prostějov 2017 – krajské kolo

Typ: ostatní
Ve středu 15. března 2017 proběhlo v pardubickém Divadle 29 krajské kolo soutěže sólových recitátorů. O postup na celostátní festival poezie Wolkrův Prostějov 2017 soutěžili ve třech kategoriích středoškoláci našeho kraje, které do Pardubic nominovaly poroty okresních kol.
Celostátní kolo Wolkrova Prostějova opět s naší účastí

Naše gymnázium reprezentovali po úspěchu v okresním kole v Chrudimi Šimon Gondek (kvinta) a Tomáš Kyncl a Olga Kuttelwascherová ze septimy. Ve vyrovnané soutěži se nejvíce dařilo Olze Kuttelwascherové, která s úryvkem z knihy Ireny Douskové "Oněgin byl Rusák" vybojovala postup do celostátního kola.
Navázala tak na úspěch Stanislava Jílka, který jako  student našeho gymnázia reprezentoval Pardubický kraj na této přehlídce  nejlepších sólových recitátorů, recitačních kolektivů a divadel poezie v České republice v roce 2012.

Vytvořeno: 21. 3. 2017
Poslední aktualizace: 26. 6. 2017 23:02