Recitační soutěž Wolkrův Prostějov 2018 – krajské kolo

Wolkrův Prostějov.

Ve čtvrtek 8. 3. 2018 se v pardubickém Divadle 29 uskutečnilo krajské kolo recitační přehlídky Wolkrův Prostějov. Naše gymnázium reprezentovaly ve 2. kategorii studentky maturitních ročníků Kristýna Jirásková a Marie Vašková a studenka 3. ročníku bezpečnostně právního oboru Nikol Hamáková.

Porota v čele s Ing. Liborem Vackem, dramaturgem ČRo Praha, nejen hodnotila předvedené výkony, ale v rozborovém semináři po skončení soutěže předala soutěžícím cenné odborné rady a sdělila každému účastníku individuální postřehy k jeho vystoupení. Soutěžící tak získali okamžitou zpětnou vazbu ke své práci s vybranými literárními texty.

I když se naše studentky v letošním roce neprobojovaly do celostátního kola této prestižní recitační soutěže, jsou jejich výkony příslibem do dalších let. Maturitou totiž možnost účasti v této soutěži nekončí, v 3. kategorii je umožněno soutěžit i studentům vysokých škol.

Fotogalerii a další informace o soutěži najdete zde.
Datum vložení: 16. 3. 2018 21:42
Datum poslední aktualizace: 16. 3. 2018 21:57