Spolupracujeme s:

Znak Města Skutče. Město Skuteč

Logo společnosti Člověk v tísni.

Příběhy bezpráví

Studentské volby

Logo Židovského muzea v Praze. Putovní výstavy
Světluška - sbírkové dny Světluška
Každý rok pořádáme sbírku pro Život dětem, o.p.s., pomáhejte s námi :-)

Život dětem o.p.s.

Srdíčkové dny
Logo projektu Ekoškola. Ekoškola

Prostředky z EU

Čerpáme z EU prostředky na zkvalitnění a modernizaci výuky.Čerpáme peníze z Evropské unie na zkvalitňování a modernizaci výuky

Jak pomohla EU a ESF naší obci  OP Zaměstnanost.

Ubytovna

Dojíždějící žáci mají možnost využít školní ubytovnu, která se nachází v areálu školy. Ubytování je ve dvoulůžkových pokojích. K dispozici je studovna a knihovna.

Provozní řád ubytovny od 1. 9. 2015 - ubytovaní žáci.

Provozní řád ubytovny od 1. 9. 2015 - ostatní ubytovaní.

Školní klub

Školní klub je umístěn v budově školní ubytovny v areálu školy. Žáci mohou navštěvovat ŠK před začátkem vyučování, v době poledních přestávek a po skončení vyučování.

Žáci zde mají k dispozici počítače s přístupem na internet, oddechový kout s televizí, školní knihovnu, studovnu, stolní fotbálek, společenské a deskové hry (Evropa, Scrabble, Dostihy a sázky, soubor deskových her, karetní hry, šachy aj.), čajovou kuchyňku a multifunkční místnost. Za příznivého počasí mohou využívat prostory školního dvora.

Začátek odpoledního ŠK je přizpůsoben rozvrhu žáků nižšího gymnázia.

Nabídka aktivit ŠK

Spontánní činnost, tj. volný prostor pro individuální činnost ve ŠK, studovně a počítačové učebně. Žáci se zde mohou připravovat na vyučování, řešit studijní problémy nebo se věnovat odpočinkovým činnostem, všechny činnosti jsou založeny na dobrovolnosti. ŠK je také místem setkávání spolužáků po skončení vyučování. Někteří si přijdou třeba jen popovídat.

Příležitostná činnost probíhá celoročně, nepravidelně, a to ve stanovených termínech. Jedná se o různé soutěže, besedy, promítání filmů aj. Tyto akce jsou pořádány podle zájmu žáků.

Pravidelná výchovně-vzdělávací a zájmová činnost je organizována ve stálých zájmových útvarech – kroužcích a klubech.

Zápisní lístek do ŠK.

Vnitřní řád školního klubu.