Čarodějnický majáles 2017

Kdy:

Kde: GSŘMR Skuteč

Zveme vás na Čarodějnický majáles 2017!

Spojení studentského majálesu a pálení čarodějnic si v našem městě našlo své stále místo. Proto se i letos sejdeme v areálu městských sportovišť. Čtvrtý ročník navíc okoření svou show nejlepší revival německé skupiny Rammstein.

Typ akce: ostatní (akce pro děti, majáles, pálení čarodějnic, slavnost, stavění máje)
Bezbariérový vstup na akci Vstup na akci povolen se zvířaty Akce je vhodná pro děti

Čarodějnický majáles proběhne v neděli 30. dubna. Ve 14.30 se u gymnázia seřadí průvod masek s doprovodnou kapelou ZUŠ a projdou městem. Trasa povede ulicí ČSA a Tylova až na náměstí, kde bude vztyčena májka. Poté se majálesový průvod přesune ke sportovní hale, kde začne kulturní program.

O hudební produkci se postará hned několik kapel:

7Mays

DayDreams

Pomalu Plující

Four In Van

The Krabice Revival Band

Hudba Praha Revival

W.A.F.

Vrcholem celého hudebního programu bude jistě vystoupení českého revivalu německé skupiny Rammstein, které slibuje skvělou pódiovou show, kostýmy a impozantní pyrotechnické efekty.

Kromě toho je připraven také doprovodný program, kdy uvidíte ukázky sebeobrany a přehlídku koní. Pro děti budou připraveny soutěže o sladké odměny nebo malování na obličej.

Čarodějnický majáles pořádá město Skuteč ve spolupráci se studenty Gymnázia Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči. Tradiční občerstvení na akci a soutěže pro děti zajištují členové SDH Skuteč. Studenti Gymnázia vás zvou na posezení do fairtradeové kavárny. Vstupné je zdarma.

GSŘMR Skuteč, Město Skuteč, sportovní areál

Doba trvání: 11,5 hodin