Čarodějnický majáles 2018

Kdy: 30. 4. 2018 14:30 – 1. 5. 2018 23:59

Kde: GSŘMR Skuteč

5. čarodějnický Majáles

V pondělí 30. dubna se ve Skutči v areálu Městských sportovišť uskuteční již 5. Čarodějnický majáles.

Typ akce: ostatní (akce pro celou rodinu, akce pro děti, majáles, pálení čarodějnic, slavnost, stavění máje)
Bezbariérový vstup na akci Vstup na akci povolen se zvířaty Akce je vhodná pro děti

Ve 14.30 se před budovou gymnázia seřadí masky, které projdou městem. Trasa povede ulicí ČSA a Tylova až na náměstí, kde proběhne slavnostní vztyčení májky. Poté se všechny masky přesunou ke sportovní hale, kde začne kulturní program.

Součástí programu budou vystoupení následujících kapel:

Ž.A.K.O
7Mays
Lodi
DayDreams
Waif
Guild of Fools
Rockband.

Vrcholem akce bude bezpochyby vystoupení skupiny AC/DC Revival – Bon Scott memorial band.

Kromě vystoupení kapel se můžete těšit na bohatý doprovodný program složený například z ukázek sebeobrany a vystoupení bubenické skupiny ZUŠ Radotín. Nebudou chybět ani projížďky na koních.

Tato akce každoročně probíhá pod záštitou Gymnázia Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči a města Skuteč. Občerstvení na akci zajišťuje Junák – svaz skautů a skautek ČR.

Sladké pochutiny domácí výroby, káva a čaj budou k zakoupení v gymplácké fairtrade kavárně.

Vstupné zdarma.

GSŘMR Skuteč, V. Nováka, Skuteč, 53973