Žáci septimy navštívili divadlo v Drážďanech

Kdy: 12. 10. 2015 0:00 - 0:00

Kde: Goethe Centrum

Dne 12. října navštívili žáci septimy v rámci německého divadelního festivalu, který pořádá pardubické Goethe Centrum, představení "Tschick" podle románu Wolfganga Herrdorfa v podání divadelního spolku Staatsschauspiel z Dr

Typ akce: divadlo (ostatní)
Žáci septimy navštívili divadlo v Drážďanech

Dne 12. října navštívili žáci septimy v rámci německého divadelního festivalu, který pořádá pardubické Goethe Centrum, představení "Tschick" podle románu Wolfganga Herrdorfa v podání divadelního spolku Staatsschauspiel z Drážďan. Téma bylo studentům velmi blízké a díky českým titulkům byla hra dobře srozumitelná, jak pro pokročilé v německém jazyce, tak i pro začátečníky. Po divadelním zážitku si žáci prohlédli historické centrum Drážďan a vyzkoušeli své schopnosti v interaktivní hře v ulicích města.

žáci septimy s herci divadelního spolku Staatsschauspiel Dresden

žáci v centru Drážďan