Spolupracujeme s:

Znak Města Skutče. Město Skuteč

Logo společnosti Člověk v tísni.

Příběhy bezpráví

Studentské volby

Logo Židovského muzea v Praze. Putovní výstavy
Světluška - sbírkové dny Světluška
Každý rok pořádáme sbírku pro Život dětem, o.p.s., pomáhejte s námi :-)

Život dětem o.p.s.

Srdíčkové dny
Logo projektu Ekoškola. Ekoškola

Prostředky z EU

Čerpáme z EU prostředky na zkvalitnění a modernizaci výuky.Čerpáme peníze z Evropské unie na zkvalitňování a modernizaci výuky

Jak pomohla EU a ESF naší obci  OP Zaměstnanost.

Čarodějnický majáles 2017

Bezbariérový vstup na akci

Vstup na akci povolen se zvířaty

Akce je vhodná pro děti

Zveme vás na Čarodějnický majáles 2017!Spojení studentského majálesu a pálení čarodějnic si v našem městě našlo své stále místo. Proto se i letos sejdeme v areálu městských sportovišť. Čtvrtý ročník navíc okoření svou show nejlepší revival německé skupiny Rammstein.

Datum konání: 30. 4. 2017 začátek od 14:30, délka 11.5 hodin

Místo konání: GSŘMR Skuteč, Město Skuteč, sportovní areál

Organizátor: Mgr. Šárka Jonešová

Doba trvání: 11.5 hodin

Čarodějnický majáles proběhne v neděli 30. dubna. Ve 14.30 se u gymnázia seřadí průvod masek s doprovodnou kapelou ZUŠ a projdou městem. Trasa povede ulicí ČSA a Tylova až na náměstí, kde bude vztyčena májka. Poté se majálesový průvod přesune ke sportovní hale, kde začne kulturní program.

O hudební produkci se postará hned několik kapel:

7Mays

DayDreams

Pomalu Plující

Four In Van

The Krabice Revival Band

Hudba Praha Revival

W.A.F.

Vrcholem celého hudebního programu bude jistě vystoupení českého revivalu německé skupiny Rammstein, které slibuje skvělou pódiovou show, kostýmy a impozantní pyrotechnické efekty.

Kromě toho je připraven také doprovodný program, kdy uvidíte ukázky sebeobrany a přehlídku koní. Pro děti budou připraveny soutěže o sladké odměny nebo malování na obličej.

Čarodějnický majáles pořádá město Skuteč ve spolupráci se studenty Gymnázia Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči. Tradiční občerstvení na akci a soutěže pro děti zajištují členové SDH Skuteč. Studenti Gymnázia vás zvou na posezení do fairtradeové kavárny. Vstupné je zdarma.

Vytvořeno: 10. 4. 2017
Poslední aktualizace: 11. 4. 2017 19:45