S koncem školního roku se loučím s naší školou. Působil jsem zde 10 let a jsem vděčný za tuto zkušenost. Poznal jsem tu hodně výborných studentů i studentek, jako i dobré kolegy a kolegyně, kteří mi byli příkladem a inspirací.
Moc děkuji všem za spolupráci a myslím, že tato škola má potenciál být místem, kde se všichni znají, dobře spolupracují a vytvářejí rodinnou atmosféru.
Všem Vám držím palce a stávajícímu knězi Ondřeji Matulovi, jako i mému nástupci P. Janu Pecháčkovi, přeji radost ze služby ve skutečské, předhradské i ranské farnosti a co nejlepší práci i vztahy zde na skutečském GSŘMR.
Díky za Vaši vstřícnost a trpělivost!
S požehnáním P. Jan Linhart