REMINISCENCE 2023

Kdy: 31. 10. 2023 8:00 – 1. 11. 2023 23:59

Kde: Skuteč

REMINISCENCE 2023

Dvoudenní Branný závod, který organizovala Jednota Československé obce legionářské, se konal ve Skutči a okolí za účasti 16 družstev z celé republiky s finanční podporou Ministerstva obrany české republiky.

Typ akce: ostatní (exkurze, pietní akce, školení), sport, aktivní vyžití (extrémní sport)
Dvoudenní Branný závod, který organizovala Jednota Československé obce legionářské, se konal ve Skutči a okolí za účasti 16 družstev z celé republiky s finanční podporou Ministerstva obrany české republiky.
Díky patří dále Pardubickému kraji a hejtmanovi Pardubického kraje záštitu, Městu Skuteč, 43. výsadkovému pluku, KVV Pardubice, spolku Patriot, HZS Skuteč, Gymnáziu Skuteč a SPŠCH Pardubice....

Dva týmy dívek a chlapců z 2. ročníku BPČ GSŘMR skončily na velmi pěkných místech (6. a 10.). Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci. Za spolupráci také děkujeme studentům 1. ročníku BPČ, kteří se zapojili do organizace náročného závodu. Také jim patří velké poděkování.

Sláva vítězům, čest poraženým. Ovšem v této soutěži žádní poražení nejsou. Každý účastník, každý tým si prošel náročnými situacemi (spaní na podzim venku, časově intenzivní program, dlouhé přesuny, náročné úkoly atd.). Věříme, že si všichni odnášejí nové zkušenosti, zážitky a dovednosti. Děkujeme všem účastníkům, byli jste opravdu vynikající.

(Citace z fcb profilu Jednoty ČSoL  https://www.facebook.com/csolchrudim)

Skuteč

Doba trvání: 1,7 dní