Stravování pro veřejnost.

Provozní týdny jídelny gymnázia v období letních prázdnin 2018 jsou následující:
  • od 2. do 6. července
  • od 16. do 20. července
  • od 30. července do 3. srpna
  • od 6. srpna do 10. srpna
  • od 13. do 18. srpna
Objednávky obědů na tyto termíny přijímáme na telefonním čísle 469 326 360, 469 326 363 nebo na e-mail: jidelna@gymskutec.cz

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vzhledem k rostoucímu počtu žáků gymnázia a nedostatečné kapacitě školní jídelny jsme přistoupili k dohodě se ZŠ Komenského o ukončení poskytování stravování pro žáky této školy. Ti budou odcházet ve dvou etapách, tak abychom vyšli  vstříc požadavkům Města Skuteč a jím zřizované školní jídelny.
Od 1. února to budou žáci druhého stupně, k poslednímu červnu pak žáci prvního stupně. Žáci budou odhlášeni automaticky a vyrovnání případných přeplatků a nedoplatků bude probíhat v průběhu měsíce.
V září 2018 se tak jídelna navrátí k původní činnosti, totiž  stravování žáků   gymnázia. Pokračovat bude stravování žáků Speciální základní školy a praktické školy Skuteč a stravování zájemců z řad veřejnosti.
Děkuji tímto za ochotu při jednáních ředitelce Ing. Šárce Horákové a starostovi Pavlu Bezděkovi.
Mgr. Šárka Jonešová, ředitelka

VYÚČTOVÁNÍ STRÁVNÍKŮ ZE ZŠ KOMENSKÉHO

Vážení rodiče,
vyúčtování konta strávníka ZŠ Komenského proběhne v měsíci červenci, čipy můžete vracet v kanceláři školy. Ta bude otevřena i během letních prázdnin. Dovolujeme si nabídnout Vašim dětem stravování i nadále, avšak individuálně, cena oběda by pak činila 45 Kč.
Hezké letní dny Vám přeje
Mgr. Šárka Jonešová

Adresa: Vítězslava Nováka 584, 539 73 Skuteč

E- mail: jidelna@gymskutec.cz

Tel.: 469 326 363

Školní jídelna se řídí vyhláškou: O školním stravování č.137/2004 Sb. o hygienických požadavcích na stravovací služby a o zásadách osobní a provozní hygieny ve znění pozdějších předpisů 602/2006, vyhláškou č. 84/2005 ze dne 14. 2. 2005, zákonem 258/2000 o ochraně veřejného zdraví, nařízením vlády č.361/2007o ochraně zdraví zaměstnanců při práci a nařízením ES č. 852/2004 o hygieně potravin.

Vyhlášky a hygienické předpisy jsou k nahlédnutí v kanceláři ŠJ.

Změna jídelníčku vyhrazena!

S ohledem na zvýšení potravinových vstupů jsme byli nuceni v zájmu zachování kvality navýšit ceny obědů.
Bližší informace v Provozním řádu jídelny.

Děkujeme za pochopení.

Přihláška ke stravování pro školní rok 2018/2019.

Vnitřní řád školní jídelny.

Seznam potravinových alergenů.

dnes