Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči

Pedagogický sbor

 
Přízemí – Kabinet 1 

Mgr. Luděk Netolický
(Bi, Bie, Ch, Tv), 
výchovný poradce,
vedoucí učitel oboru
Bezpečnostně právní činnost

E-mail: 
ludek(tečka)netolicky(zavináč)gymskutec(tečka)cz

Konzultace: ST 14.5515.35

Ing. Dagmar Kučerová (Ch)

E-mail: 
dagmar(tečka)kucerova(zavináč)gymskutec(tečka)cz

Konzultace: ÚT 9.359.55

Ing. František Krejčí, CSc. 

(Ch)

E-mail: 
frantisek(tečka)krejci(zavináč)gymskutec(tečka)cz

Konzultace: PO 12.15–13.15

 

Přízemí – Kabinet 2

Mgr. Lenka Slavíková
(Tv, Ad, Sor, Ek),
třídní učitelka 3. BP

E-mail: 
lenka(tečka)slavikova(zavináč)gymskutec(tečka)cz

Konzultace: ST 9.3510.35

Mgr. Martina Jüthnerová
(Aj, Nj, Ajk),
třídní učitelka sekunda

E-mail: 
martina(tečka)juthnerova(zavináč)gymskutec(tečka)cz

Konzultace: ST 13.2014.05

Mgr. Renáta Pitrová
(Nj, Ov, Sor),
třídní učitelka septima

E-mail: 
renata(tečka)pitrova(zavináč)gymskutec(tečka)cz

Konzultace: ÚT 15.0015.30

 

1. patro Ředitelna

Mgr. Šárka Jonešová
(Zsv, Svs),
ředitelka ŠPO

E-mail: 
sarka(tečka)jonesova(zavináč)gymskutec(tečka)cz

Konzultace: ÚT 14.00–15.00

 

Mgr. Radka Švadlenková (D),
zástupkyně ředitelky

E-mail: 
radka(tečka)svadlenkova(zavináč)gymskutec(tečka)cz

Konzultace: PO 13.1514.00

 
 
1. patro Sborovna
Mgr. Monika Modráčková
(Čj, Zsv, Lhs, Sor),
třídní učitelka kvarta,
školní metodik prevence

E-mail: 
m(tečka)modrackova(zavináč)gymskutec(tečka)cz

Konzultace: ČT 10.4011.30

 
Bc. Lucie Dejdarová (Vv),
třídní učitelka prima

E-mail: 
lucie(tečka)dejdarova(zavináč)gymskutec(tečka)cz

Konzultace: ST 9.359.55

 
PaedDr. Ivana Freiwaldová (Kri, Pp)

E-mail: 
ivana(tečka)freiwaldova(zavináč)gymskutec(tečka)cz

Konzultace: ČT 10.4511.30

 
Mgr. Vilém Meduna (Pv)

E-mail: 
vilem(tečka)meduna(zavináč)gymskutec(tečka)cz

Konzultace: ÚT, ČT 9.309.55

 
Mgr. et Mgr. Ondřej Matula (Zkk)

E-mail: 
ondrej(tečka)matula(zavináč)gymskutec(tečka)cz

Konzultace: ST 9.309.55

 
Petr Čapek (Se, Bsp, Sor)

E-mail:
 petr(tečka)capek(zavináč)gymskutec(tečka)cz

Konzultace: ST 11.50–12.20

 

Ing. Jiří Ligr (Ivt, Ikt), 
IT služby, správa sítě

E-mail: 
jiri(tečka)ligr(zavináč)gymskutec(tečka)cz

Konzultace: ÚT 12.0012.25

 

Mgr. Pavlína Kořístková Burešová (Zsv),
správa webu

E-mail: 
pavla(tečka)koristkova(zavináč)gymskutec(tečka)cz

Konzultace: ST 11.3012.00 (dle dohody ÚT, ST)

 

PhDr. Hana Burešová, Ph.D.
(Čj)

E-mail: 
hana(tečka)buresova(zavináč)gymskutec(tečka)cz

Konzultace: ÚT 10.45–11.30
(dle dohody PO, ÚT, ČT)

 

Bc. Markéta Požárová,
asistetka pedagoga

E-mail: 
marketa(tečka)pozarova(zavináč)gymskutec(tečka)cz
 
Blanka Skalická,
asistentka pedagoga
E-mail: 
blanka(tečka)skalicka(zavináč)gymskutec(tečka)cz
 

 

1. patro Kabinet 3 / školní kaple

Mgr. Jan Linhart (Sn, Sor), 
spirituál školy

E-mail: 
jan(tečka)linhart(zavináč)gymskutec(tečka)cz

Konzultace: ST 8.15–8.45, 9.35–9.55, 12.00–12.30

 

2. patro Kabinet 4

Mgr. David Beránek
(Aj, Ajk)

E-mail: 
david(tečka)beranek(zavináč)gymskutec(tečka)cz

Konzultace: ST 9.55–12.20

Mgr. Věra Čechlovská 
(M, F, Ivt),
třídní učitelka sexta

E-mail: 
vera(tečka)cechlovska(zavináč)gymskutec(tečka)cz

Konzultace: ČT 12.3013.15

Mgr. Miroslava Filipi (Aj),
třídní učitelka tercie,
e-Twinning

E-mail: 
miroslava(tečka)filipi(zavináč)gymskutec(tečka)cz

Konzultace: ČT 11.4012.25

 

2. patro Kabinet 5

Mgr. Lenka Štrofová
(Bi, Ch, Bie),
třídní učitelka kvinta

E-mail: 
lenka(tečka)strofova(zavináč)gymskutec(tečka)cz

Konzultace: ST 9.55–10.40

Mgr. Jana Suchánková
(F, M, Ms),
třídní učitelka 2.BP

E-mail: 
jana(tečka)suchankova(zavináč)gymskutec(tečka)cz

Konzultace: ÚT 15.0015.45

 

2. patro Kabinet 6

Mgr. Iveta Skalská
(Čj, Sor),
třídní učitelka 1.BP

E-mail: 
iveta(tečka)skalska(zavináč)gymskutec(tečka)cz

Konzultace: ST 12.3013.25

Mgr. Silvestr Moudrý (M, F)

E-mail: 
silvestr(tečka)moudry(zavináč)gymskutec(tečka)cz

Konzultace: PO 13.20-14.05

 

3. patro Kabinet 7

Mgr. Viktor Kořístka
(Čj, D, Lhs),
třídní učitel oktáva

E-mail: 
viktor(tečka)koristka(zavináč)gymskutec(tečka)cz

Konzultace: ČT 11.4512.20

Mgr. Petr Klimeš
(Kri, Pv, Bsp),
třídní učitel 4.BP

E-mail: 
petr(tečka)klimes(zavináč)gymskutec(tečka)cz

Konzultace: ČT 12.3013.15

Mgr. Vladimír Opletal
(Z, Ge, Hv)

E-mail: 
vladimir(tečka)opletal(zavináč)gymskutec(tečka)cz

Konzultace: ÚT 12.3013.15

 
Domov mládeže, tel. 724 905 528

Miroslava Indrová
vychovatelka domova mládeže

E-mail: 
miroslava(tečka)indrova(zavináč)gymskutec(tečka)cz

 

Školní klub

Pavla Ligrová
vychovatelka školního klubu

E-mail: 
pavla(tečka)ligrova(zavináč)gymskutec(tečka)cz

 

 

e-Twinning

Přihlas se do svého eTwinning projektu:-)

Společenství evropských škol

 

Vstup pro rodiče

Zřizovatel školy

Maltézský štítSuverénní řád
Maltézských rytířů –
České velkopřevorství

EU

Sponzoři

Sociální partneři