Půlhodinka se sv. Janem Pavlem II.

Půlhodinka se sv. Janem Pavlem II.
(péče o mladé – Světové dny mládeže)

27. dubna 2014 prohlásil papež František za svatého Karola Wojtiłu – papeže Jana Pavla II. Tento školní rok bych se proto v pravidelné Půlhodince věnoval tomu, co tento velký papež řekl mladým lidem během Světových dnů mládeže, která založil. Navštívíme tak města Řím, Buenos Aires, Santiago de Compostela, Częstochowa, Denver, Manila, Paříž a Toronto. Nebude to pouze zeměpisné přiblížení daného místa, ale především shrnutí papežova poselství, jeho promluv na daný úryvek Božího slova během tzv. vigilie a mše svaté. Nejprve si však přiblížíme jeho osobnost.

Zvu všechny studenty i učitele jednou za měsíc na Půlhodinku před zahájením vyučování. Setkání se uskuteční v kabinetě spirituála o půl osmé v těchto termínech (většinou první čtvrtek v měsíci, kromě ledna a dubna):

11. 9., 2. 10., 6. 11., 4. 12., 8. 1., 5. 2., 5. 3., 9. 4., 7. 5., 4. 6. 2014/2015.

P. Jan Paseka - spirituál