Sbírka pro Azylový dům v Chrudimi

V listopadu jsme my, žáci třídy sekundy přemýšleli, jak bychom mohli přispět k vánoční charitě...

S paní učitelkou třídní jsme si říkali, že by to neměly být jen peníze, ty by totiž zatížily především kapsy našich rodičů. Nápadů jsme měli několik, nakonec vyhrál návrh Rózy Wohlinové, že bychom mohli udělat sbírku oblečení a školních potřeb do Azylového domu v Chrudimi. Díky hodným spolužákům i z jiných tříd, rodičům a učitelům se nám podařilo shromáždit kabáty, bundy, mikiny, svetry, trička, školní batohy, penály, pravítka, fixy a pastelky, gumy, tužky, stolní hry, knížky a encyklopedie pro děti, které neměly v životě tolik štěstí jako my. Věci osobně do Azylového domu dopravily naše vyučující: p. uč. Suchánková a Filipi v pátek před vánočními svátky. (Třída sekunda)

Fotografie s poděkováním z Azylového domu si můžete prohlédnout zde: Azylový dům Chrudim

Datum vložení: 31. 12. 2019 11:45
Datum poslední aktualizace: 7. 1. 2020 9:47