Skvělý úspěch septimána Matěje Vostrčila

Čeští reprezentanti si vedli v mezinárodní online soutěži mladých biologů IBO Challenge II Portugalo opravdu skvěle – v konkurenci 305 studentů ze 76 zemí světa získali čtyři medaile, včetně jedné zlaté. Septimánovi Matějovi se podařilo získat bronzovou medaili.

Blahopřejeme!
Účast českého týmu na IBO Challenge II zajišťovali a soutěžní úlohy překládali předseda Ústřední komise biologické olympiády prof. RNDr. Jan Černý, Ph.D. a RNDr. Lenka Libusová, Ph.D. (oba z Katedry buněčné biologie Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy) společně s RNDr. Antonínem Reiterem, Ph.D. z Jihomoravského muzea ve Znojmě.
Matějovi velmi děkujeme za skvělou reprezentaci školy a přejeme do dalšího bádání inspiraci a trpělivost.

Pevné zdraví všem přeje Šárka Jonešová, ředitelka školy

Datum vložení: 5. 10. 2021 14:15