Tajný život města: seminář II – QUEST

Dne 14. února navštívily žačky třídy sexty Kristýna Žežulková, Denisa Tesařová, Adéla Tesařová a kvartán Matěj Vostrčil za doprovodu pedagogické asistentky Blanky Skalické další seminář k projektu Tajný život města, který probíhal v Hradci Králové na základní a mateřské škole Úprkova.

Po menších zmatcích byla zmíněná ZŠ úspěšně nalezena, jelikož místo srazu pořadatelé od minulého roku pozměnili. Díky spolupráci s organizátory programu a plnění úkolů nám zmínění účastníci přivezli další čtyři tablety pro studenty.

Dozvěděli se zde také nové informace o tom, jak mají vytvořit QUEST v přírodě, který si pak každý z vás bude moci projít a vyzkoušet na vlastní kůži. Na fotografiích můžete vidět, jak naši žáci zkouší projít hradeckou trasu questu.

Všechny vytvořené trasy poté naleznete na stránkách questing.cz a dozvíte se na této doméně podrobné informace o questech vytvořených nejen ve Skutči, ale i v jiných městech.

QUEST je určitá trasa vytvořená v přírodě, na které jsou rozmístěny veršované úkoly. Po jeho splnění se dostaneme do cíle, kde na nás čeká odměna.

Kristýna Žežulková, sexta

Datum vložení: 15. 3. 2018 19:27