Ježíškova vnoučata 2020

Ježíškova vnoučata z gymnázia Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči.

Blíží se nám Vánoce, svátky velké radosti, lásky a společných zážitků. Jsou ale mezi námi i tací, kteří si je nemohou užít tak, jak by chtěli. Snadno na ně zapomínáme v tom celém shonu, který nás vtahuje do svých spárů.

Ježíškova vnoučata je akce, která se snaží starým či nemohoucím lidem v domovech důchodců zpříjemnit vánoční čas. Těmito vnoučaty se stali i žáci našeho gymnázia a v pondělí 16. 12. 2019 navštívili skutečské Senior Centrum.

Třídy sexta, septima a 2.BP si připravily pro babičky a dědečky dárek v podobě divadelního představení České nebe a předaly i dárek hmotný – tavicí pistole a entlovací nůžky. Celá návštěva místním klientům vykouzlila úsměv na tváři. „Moc děkujeme, užili jsme si to a bylo to moc pěkné,“ pochválila jedna z babiček připravený program a my pevně doufáme, že u toho nezůstaneme jen na Vánoce, ale budeme moct dělat šířit radost i po celý nadcházející rok 2020.

(autor: Martina Marková – Ježíškovo vnouče ze Septimy)

Datum vložení: 31. 12. 2019 11:37
Datum poslední aktualizace: 3. 1. 2020 14:53