IT soutěže

Krajské kolo Mistrovství v grafických předmětech

Datum: 8. 4. 2019

Dne 26. března 2019 se konalo v Chocni krajské kolo v grafických předmětech. Z naší školy se zúčastnili žáci Jonáš Jirovský, Dominik Hladký a Jiří Stehno. Konkurence v počtu škol i předvedené výkony soutěžících byly lepší než v posledním roce. Proto je velice příjemným překvapením, že Jonášovi Jirovskému se podařilo s výkonem 378 čistých úhozů za minutu v desetiminutovém opisu obsadit první místo, kterým si zajistil účast na Mistrovství ČR, jež se bude konat v květnu v Ostravě.

Prezentiáda 2018

Datum: 19. 4. 2018

Letos se žáci naší školy zúčastnili Prezentiády – soutěže v prezentování vlastní prezentace na zvolené téma v časovém limitu, kde si žáci vyzkoušeli nejenom svoje technické dovednosti při vytváření prezentace, ale i svoje reakce a pohotovost na kladené otázky, komunikační dovednosti, vystupování před porotou a v neposlední řadě i nápaditost a smysl pro humor.

Vyhodnocení krajského kola Mistrovství ČR v grafických předmětech

Datum: 10. 4. 2018

Dne 27. března se na našem gymnáziu uskutečnila krajská soutěž v MR v grafických předmětech, kde se sešli nejlepší „písaři“ z celého Pardubického kraje. Soutěž spočívala v opisu textu z papírové předlohy do programu Word v časovém limitu 10 minut s možnou chybovostí v textu 0,5 %. U každé neopravené chyby se přitom sráží 50 úhozů.

Organizace krajské soutěže v grafických předmětech

Datum: 14. 3. 2018

Gymnázium se v letošním školním roce stane jedním z organizátorů Mistrovství ČR v grafických předmětech – kategorie Psaní na klávesnici.

Krajská soutěž v grafických disciplínách v psaní na klávesnici

Datum: 4. 4. 2017

Dne 28. března se žáci naší školy zúčastnili krajské soutěže v grafických disciplínách v psaní na klávesnici, která se konala na SOŠ cestovního ruchu v Pardubicích.

Krajské kolo v grafických disciplínách 2016

Datum: 4. 4. 2017

Dne 22. března se konalo krajské kolo v grafických disciplínách ve Svitavách. Soutěže se z naší školy zúčastnili Markéta Štikarová, Aneta Kalinová a Jonáš Jirovský jako jediní účastníci gymnázia v kraji mezi obchodními středními školami.