Úspěšní studenti jazyků na GSŘMR

Předmětová komise cizích jazyků by ráda při bilančním ohlédnutí za právě uplynulým školním rokem poděkovala za vzornou reprezentaci školy následujícím studentům...

...Danielu Čermákovi a Petru Štikarovi, letošním maturantům z oktávy, kteří dlouhodobě dosahovali výborných výsledků v jazykových soutěžích a do dalšího života si odnášejí mezinárodně uznávané certifikáty potvrzující, že jejich úroveň anglického jazyka je o 2 stupně vyšší než vyžaduje současná maturitní zkouška, dále septimánu Petru Floriánovi, který postoupil do krajského kola olympiády v anglickém jazyce a jeho spolužačce Kristýně Žežulkové, která se umístila na 2. místě školního kola mezinárodní soutěže Best in Deutsch podobně jako sextán Michal Novák, který vybojoval 2. místo za školu v soutěži Best in English a bodoval také v rámci celkového hodnocení za Českou republiku i další zúčastněné země. Neméně si zaslouží ocenění i sextánka Martina Marková a studentka 2. ročníku bezpečnostně-právního oboru Leona Gregorová – obě dívky se zúčastnily oblastní soutěže v předčítání německých textů Knihomol a ve svých kategoriích získaly 2. (Leona) a 3. (Martina) místo. Velký dík patří i sekundánce Anně Bártové, která v okresním kole anglické olympiády získala důstojné 4. místo.

Všech výkonů našich studentů si velmi vážíme. Maturantům přejeme hodně štěstí během studia na vysoké škole a těšíme se na další výkony jejich mladších spolužáků v příštích, nejen jazykových kláních.

za předmětovou komisi cizích jazyků

Mgr. Martina Jüthnerová

Datum vložení: 20. 8. 2019 11:20