Školní rok 2014/2015

Letos v silném zastoupení ve třech ze čtyř kategorií okresního kola zeměpisné olympiády.

V úterý 24. února se zúčastnila skupina žáků gymnázia okresního kola zeměpisné olympiády v Chrudimi.

Ostřílení matadoři z oktávy zaujali přední pozice v kategorii D (střední školy) - nejvýše se umístila Jana Pavlišová a Jakub Hledík na 3. a 4. místě (na postupující ztráceli 1,5 bodu!), na sedmém místě Klára Mauerová a na 11. místě pak Petr Chvojka. Ten dokonce v části geografických znalostí dosáhl na místo nejvyšší(!). Bodové rozdíly mezi medailovými pozicemi byly vždy pouhý jeden bod.

Pravidelná účastnice Petra Malinská z kvarty se v kategorii C umístila na místě 4., přičemž ve dvou ze tří části získala ze všech 30 účastníků nejvyšší počet bodů(!). Soutěž si vyzkoušel nově Pavel Hřebík z tercie s celkovým umístěním na 9. místě. Primáni, nejmladší účastníci,  si vedli velmi dobře. Jakub Kozderka se umístil na 3. místě a na 4. místě pak Josef Michálek.

Všem odvážným účastníkům patří veliké poděkování za vynikající reprezentaci školy!

Datum vložení: 27. 2. 2017 13:02
Datum poslední aktualizace: 23. 3. 2017 6:44