Novoroční turnaj v badmintonu

Ve čtvrtek 3. ledna 2019 se ve skutečské sportovní hale uskutečnil turnaj v badmintonu.

Dopoledne mezi sebou soupeřili studenti nižšího gymnázia, kdy 10 členů bojovalo ve čtyřhrách dívek a chlapců a smíšené čtyřhře. Do samého závěru byl zejména boj tercie a kvarty o 1 místo velmi napínavý. Nakonec zvítězila kvarta.

Odpoledne se konala utkání studentů vyššího gymnázia, kdy se bojovalo jak ve čtyřhrách, dvouhrách, tak ve smíšené čtyřhře. Zde už byla úroveň hry pochopitelně lepší a odehrávaly se zde divácky atraktivní souboje. I zde nebylo do samého závěru jasné, kdo se umístí na předních příčkách. Nakonec o pouhou jednu výhru se na prvním místě umístila sexta a za ní na druhé příčce se shodným výsledkem studenti 2.BP a septimy.

Všech účastníkům děkujeme za obětavou hru a příjemnou atmosféru, která v hale panovala.

Mgr. Lenka Chaloupková

Datum vložení: 9. 1. 2019 20:59